اضافه وزن مشکل بسیاری از انسان ها است. کسانی که تا ۵ کیلو نهایتا ۱۰ کیلو  وزن استفاده می کنند، شاید چندان از مشکلات چاقی رنج نبرند. اما کسانی که شاخص توده بدنی بالایی دارند متوجه می شوند که زندگی عملا برایشان سخت می شود. آن ها باید راهی برای لاغر شدن پیدا کنند

ملیکا شریفی‌نیا

ملیکا شریفی نیا دختر آقای شریفی نیا بازیگر سینما، تلوزیون و تئاتر است. اگر به تازگی عکسهای او را دیده باشید متوجه می شود که تا چه حد وزنش را کم کرده است. به طرز عجیب اندام او به طور کامل از این رو به آن رو شده است.

او در صفحه شخصی اینستاگرامش با انتشار عکسی خبر از کاهش وزن خود داد. او نوشت که بلاخره من سی ساله شدم اما ۲۰ کیلو از وزن بدنم موفق نشد که به سن ۳۰ سالگی برسد. این یعنی او ۲۰ کیلو از اضافه وزن خود را کم کرده است.

بهاره رهنما

بهاره راهنما را از وقتی به یاد داریم یک بازیگر احساساتی با اضافه وزن بالا بوده است. کاهش وزن بهاره راهنما این روزها نقل محافل شده. او میگوید که روش های مختلفی برای کاهش وزن امتحان کرده. روزهای آخر دیگر آنقدر چاق شده بودم که مشکلات فیزیکی و روحی زیادی برایم پیش آمده بود.

خانم بهاره راهنما با روش های معمول موفق به لاغر شدن نشد. تا اینکه با توصیه دوستانش رو به عمل جراحی لاغری زیر نظر یک متخصص جراحی لاغری آورد. او اکنون یکی از شادترین نی است که پس از سال های اضافه وزن موفق به کاهش وزن خوبی شده است.

شهره لرستانی

طناز خوش صحبت لرستانی ایران. خانم لرستانی نیز سال ها از اضافه وزن مفرط رنج می برد ولی با این وجود چیزی از طنازی او کم نشده. او را مدتی است با زن کمتری می بینیم. این را می توان از مقایسه عکس های چند سال پیش او با عکس های جدیدشان متوجه شد.

نعیمه نظام دوست

نمونه دیگری از بازیگرانی که با مشکل اضافه وزن و چاقی مفرط همراه بود خانم نعیمه نظام دوست بود. او پس از تحمل مشکلات زیادی بلاخره توانسته وزن زیادی از دست بده. از دست دادن چیزی نزدیک به ۱۲۰ کیلو کار آسانی نیست اما با کمک عمل جراحی اسلیو معده و مراقبت های پس از آن میتوان به وزن ایده آل رسید، مشابه کاری که خانم نعیم نظام دوست انجام داد.

اندام آرا بهاره ,خانم ,کیلو ,کاهش ,مشکلات ,لرستانی ,بهاره راهنما ,نظام دوست ,نعیمه نظام منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تربـیـــــت کــــــودک فروش قطعات یخچال تو بلاگ اشپزی آپدیت نود 32 اینجا همه چی هست آرش دانلود